منو

تبلیغات در مجله

 

ویژگی های تبلیغ در مجله به صورت زیر میباشد:

  1. تبلیغات مجله ای و مطبوعاتی فرصت طلایی را در اختیار شرکت قرار می دهند تا محصولات و خدمات خود را با خلاقیت هر چه تمام ترمعرفی کنند.
  2. مجلات و روزنامه ها از نظر طبقه بندی جامعه، با گروه های گوناگونی از آن ارتباط برقرار می کنند و به آگهی دهنده فرصت دسترسی و تاثیرگذاری برای این گروه را می دهند. گروه اجرا با استفاده از لحن و نوع بیان خاص. می تواند با هر یک از گروه ها با زبان های متفاوت سخن بگوید.
  3. تبلیغات مجله ای نیز امتیازهایی دارد، با داشتن عنوان های اختصاصی درباره هر چیز از فوتبال و ورزش، رایانه و مد گرفته تا عادت هایی که گروه های کوچکتری از مردم دارند مانند جمع آوری تمبر و اشیای گوناگون، به گروه های جداگانه ای از مخاطبان دسترسی پیدا می کند.
  4. گروه های تبلیغات مجله ای فرمت ها و قطع های گوناگونی را در اختیار شما می گذارند مانند: صفحات تا شده در بین آن یا در شروع و پایان و روی جلد. نمونه های مجانی از محصول و بروشور می تواند در داخل آن نیز گذاشته شوند. در حقیقت اگر بخواهیم نوشته ای را به طور مستقیم به گروه مورد نظر خود برسانید، گذاشتن آن در مجله بهترین نوع انجام کار است.
  5. انتشار متناوب و تکراری روزنامه ها و مجله ها، به تبلیغات مجله ای و روزنامه ای فرصا اجرا می دهد. چرا نباید از یک موضوع روز خبری استفاده کرد و به فکر تهیه یک آگهی افتاد که با نشان تجاری (برند) ارتباط مستقیم دارد؟
  6. تبلیغات مجله ای دارای کیفیت (چاپ و نوع کاغذ بسیار اعلا) می باشد. این موضوع دست گروه اجرا را برای بکارگیری ارزش های بالای کیفی مجله در هنگام ارائه هر تبلیغی باز گذاشته است.

برای مشاهده و انتخاب مجله ها اینجا را کلیک کنید.