منو

تبلیغ در تلگرام

 

ویژگی های تبلیغ در کانال های تلگرام به صورت زیر میباشد:

  1. در تبلیغات بازدیدی، پست تبلیغاتی شما در بهترین کانال های تلگرام در معرض نمایش میلیون ها کاربر قرار گرفته و هزینه آن بر اساس تعداد دفعات بازدید محاسبه می‌شود.
  2. محتوای تبلیغاتی شما می تواند عکس، متن، کلیپ یا گیف بوده و شامل شماره تماس و لینک کانال یا سایت باشد.
  3. با تبلیغات بازدیدی می توانید تبلیغ خود را به طور وسیع در تلگرام منتشر کرده و برند خود را محبوب سازید
  4. .تفاوت تبلیغات کلیکی با سایر روش های تبلیغاتی در نحوه محاسبه هزینه است که بر اساس تعداد کلیک حساب می‌شود. در تبلیغات کلیکی شما لینک کانال و یا سایت خود را در پست قرار می دهید. در این حالت تنها زمانی هزینه تبلیغات از شما کسر خواهد شد که یک کاربر واقعی و غیر تکراری بر روی لینک شما کلیک کند. این روش تبلیغات موبایلی شما را قادر می‌سازد تا علاوه بر کنترل دقیق نسبت به بازخورد تبلیغ، بابت هزینه صرف شده نرخ مشخصی از بازدید کننده را در اختیار داشته باشید.
  5.  بسته های تبلیغ در تلگرام به صورت بسته های 500 هزار بازدیدی طراحی شده است که به صورت بالقوه این امکان را به شما می دهدکه در مجموعه کانالهای تلگرام با 500 هزار مخاطب ارتباط برقرار نمایید . بدیهی است که طراحی بنر , انتقال درست پیام در بنر و نوع کسب و کار شما در تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان شما نقش به سزایی دارد که ادپرتال در این خصوص راهنمایی های لازم را به شما خواهد نمود .  قیمت این نوع تبلیغات از 1350000 تومان به بالا می باشد که برای مشاهده جزییات ابتدا به آسانی عضو سایت ادپرتال شوید و از منو رسانه ای تبلیغاتی تبلیغ در شبکه های اجتماعی و تبلیغ در تلگرام را انتخاب نمایید . در صورت وجود هر گونه سوال با ما تماس بگیرید

برای مشاهده و انتخاب تبلیغات تلگرام اینجا را کلیک کنید.