منو

تبلیغ و اطلاع رسانی با پیام صوتی

 

ویژگی های تبلیغ با پیام صوتی به صورت زیر میباشد:

  1. سامانه پیامک صوتی در واقع نرم افزار اینترنتی و تحت وب میباشد و شما با خرید اکانت یا همان پنل به شما یوزر نیم و پسورد داده میشود که وارد پنل خود شده و پیام های ضبط شده خود را آپلود و برای کاربران خود ویا به صورت منطقه ای ارسال میکنید و تلفن همراه و یا تلفن ثابت کاربر زنگ خورده و پیام شما پخش میگردد .
  2. ارسال تبلیغات صوتی انبوه یکی از راه هایی است که به شما کمک میکند تا بتوانید در عرصه تجارت و رقابت جزو رتبه های برتر شناخته شوید.
  3. ارسال تبلیغات بصورت پیام های صوتی میتواند کمک شایانی در پیشرفت شما داشته باشد. اگر تا به حال برند خود را تبلیغ کرده باشید کاملا متوجه خواهید بود که تبلیغات چه تاثیری میتواند در کار شما داشته باشد
  4. ارسال تبلیغات صوتی انبوه کمک حال بسیار از شرکت های بزرگ باشد. کسانی که میخواهند نام خود را در سرتاسر ایران و برای عموم معرفی کنند . در این حالت استفاده از تبلیغات روزنامه ای و تراکت راه درستی برای انتخاب نیست. تبلیغات صوتی انبوه این مشکل را حل میکند.
  5. زیرا امکاناتی را در اختیار استفاده کنندگان قرار داده است که به راحتی میتوان پیام ها را به سرتا سر ایران پهناور ارسال کرد بدون اینکه به همه جای ایران سفر کند تا بتواند پیام ها را به دست افراد برساند.

برای مشاهده و انتخاب تبلیغات پیام صوتی اینجا را کلیک کنید.